Reklamácie a vrátenie tovaru

Ďalšie informácie o reklamácii a vrátení tovaru:

Reklamácia

Tovar na reklamáciu pošlite, prosím, na adresu DARRÉ Náchod s.r.o., Vysokov 206, 549 12 Vysokov, Česká republika, tel.: +420 721 41 41 41 s priloženým dokladom o kúpe (môže byť aj kópia) a vyplneným formulárom. Neakceptujeme reklamácie mechanicky poškodeného alebo znečisteného tovaru. Tovar nám, prosím, neposielajte dobierkou.

 

Formulár pre reklamáciu tovaru

 

Vrátenie tovaru

Kupujúci má právo odstúpiť od kúpnej zmluvy, a to do 365 dní od prevzatia tovaru. Odstúpiť od kúpnej zmluvy nie je možné v prípade, že tovar bol vyrobený alebo upravovaný na prianie zákazníka. Vrátený tovar nesmie byť použitý ani vypraný či inak znehodnotený. Tovar pošlite, prosím, na adresu DARRÉ Náchod s.r.o., Vysokov 206, 549 12 Vysokov, Česká republika, tel.: +420 721 41 41 41 s priloženým dokladom o kúpe, vyplneným formulárom a číslom účtu. Tovar nám, prosím, neposielajte dobierkou.

 

Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

Výmena tovaru

Na výmenu je možné zaslať iba tovar v pôvodnom stave, nepoužitý. Do balíka prosím priložte doklad o kúpe a napíšte, za aký tovar ho chcete vymeniť. Tovar môžete vymeniť za akýkoľvek iný produkt. V prípade preplatku či nedoplatku vás budeme kontaktovať. Náklady na dopravu hradí zákazník. Tovar na výmenu nám, prosím, neposielajte dobierkou.