O nás

O nás

O Darré

Naša firma Darré vznikla už v roku 2008 ako malá rodinná firma v Náchode a keďže pochádzame z kraja s bohatou textilnou minulosťou, radi na túto tradíciu nadväzujeme a našim zákazníkom prinášame do ich domovov kvalitné výrobky od českého výrobcu za prijateľné ceny.

Uvedomujeme si, že iba spokojný zákazník sa k nám bude aj naďalej vracať, a preto so zákazníkmi komunikujeme individuálne – osobne či telefonicky, počúvame ich priania a radi poradíme. O vašu spokojnosť sa momentálne stará bezmála 20 zamestnancov, pre ktorých je spokojnosť zákazníkov na prvom mieste. Naším mottom, ktorým sa riadime, je POCTIVOSŤ a ÚSTRETOVOSŤ.

Čo u nás nájdete

Všetok sortiment posteľnej bielizne, prestieradiel a ďalšieho bytového textilu pre vás šijú české krajčírky v našich šijacích dielňach v Královohradeckom kraji. Za kvalitou našich produktov si stojíme natoľko, že sme predĺžili záruku na celý náš sortiment na 5 rokov a pri našej posteľnej bielizni poskytujeme aj neobmedzenú záruku na zipsy.

Okrem hotových výrobkov sa už niekoľko rokov zaoberáme aj predajom kvalitnej metráže látok a reagovali sme tak na dopyt krajčírok v českých a slovenských domácnostiach. Radi sa odlišujeme od konkurencie, a preto spolupracujeme s českými tvorcami a maliarmi, ktorých umenie prenášame na tie najkvalitnejšie materiály. S pomocou našej šikovnej maliarky a grafičky tvoríme aj vlastné originálne vzory, ktoré inde nenájdete. Okrem textilných výrobkov nájdete v našej ponuke aj roztomilé hrnčeky v dizajne obľúbených plecháčikov.

Snažíme sa dbať na životné prostredie a budúcnosť nám nie je ľahostajná, aj preto balíme všetko do papierových krabíc a snažíme sa eliminovať použitie plastov na minimum.

Ďakujeme, že nám pomáhate rásť a zlepšovať sa v tom, čo máme radi. Aj vďaka vám sme mohli v tomto roku otvoriť náš predajný sklad, kam vás srdečne pozývame. Naše výrobky si tak môžete prezrieť osobne a naši zamestnanci vám radi poradia s výberom.

Tím Darré